נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

טבעות נישואין מיוחדות

טבעות נישואין מיוחדות

ליצירת קשר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מזל טוב! אתם מאורסים! היום המרגש ביותר בחייכם הולך ומתקרב, ויש לכם הרבה דברים לארגן לקראתו. אחת החוויות המהנות והמרתקות ביותר בהכנות לחתונה היא בחירת טבעות הנישואין לחתן ולכלה. ענבר תכשיטים מציעה לכם מגוון גדול במיוחד של טבעות נישואין מיוחדות, הן לגבר והן לאישה, במגוון של עיצובים יפהפיים במיוחד. בכל מקום בעולם, הטבעת היא הסמל העיקרי, או אחד מן הסמלים, של האיחוד בין שני בני הזוג בנישואים שלהם. במרבית התרבויות טבעת נישואין אמורה להיות עשויה מזהב טהור, ללא אבנים וללא שיבוצים. במשך שנים רבות טבעות הנישואין היו טבעות עגולות פשוטות וחלקות, ללא דוגמא וללא גיוון. אולם עם השנים, החלו מעצבי התכשיטים להשקיע בתחום של טבעות הנישואין ולעצב טבעת נישואין מיוחדת. טבעת הנישואין היא לא סתם טבעת. טבעת הנישואין מסמלת את האהבה ואת הקשר בין בני הזוג. אם כן, מדוע שלא תהיה יפה, מעוצבת, בטעם האישי של בני הזוג? במחשבה הזו, ניגשים שמונה המעצבים הגדולים של ענבר תכשיטים מעוצבים לייצר עבורכם טבעות במבחר עיצובים מרהיבים במיוחד, כדי שכל כלה וגם כל חתן – יוכלו למצוא את הטבעת האהובה עליהם. בבית המלאכה שמעל לחנות שוקדים המעצבים על עוד ועוד טבעות נישואין מיוחדות, במיוחד עבורכם.
 


מבחר טבעות נישואין מיוחדות לכלה

כאמור, טבעות נישואין מיוחדות בדרך כלל אמורות להיות ללא שיבוצים של אבנים. אולם אין זה אומר שהטבעת חייבת להיות חלקה בהכרח! בענבר עיצובים תוכלו למצוא מגוון עצום של דוגמאות יפהפיות של טבעות נישואין, אשר עשויות מזהב צהוב או לבן בלבד, ללא שיבוצים של אבנים – אך עם שילובי דוגמאות מרהיבים במיוחד, אשר הופכים את טבעת הנישואין לתכשיט שאפשר לענוד בכל זמן, ומשתלב היטב עם ההופעה הכללית של כל אחת.

אם עד עכשיו הזכרנו את טבעות נישואין לנשים, אז אסור לנו להזניח את הטבעות של הגברים, היות וגם להם שי מה לומר בנוגע לעיצוב האישי של טבעות הנישואין שלם. הכל זה עניין של אופי וטעם אישי. בשני העשורים האחרונים, עיצוב של טבעות נישואין לגברים הפך לטרנד. טבעות נישואין מיוחדות עבור גברים ונשים, יכולות להיות יפות ואופנתיות למי שמעוניין לרכוש טבעות נישואים מרשימות במיוחד. יש לציין, כי טבעות נישואין המיועדות לגברים אינן מגבלות בעיצוב שלהן והתוצאה היא טבעות מפתיעות בעיצובים ממש מיוחדים שישקפו את אופיו של החתן. ניתן למצוא שיבוץ של אבני אוניקס, או יהלומים ממש עדינים ושילוב של מתכות שונות  כמו צבעי זהב מעורבים כמו זהב צהוב, אדום ולבן.

עיצוב מרהיב של טבעות נישואין לה ולו

ניתן למצוא טבעות נישואים מיוחדות בסטודיו לעיצוב תכשיטים של תכשיטנים ידועים. ניתן למצוא עיצוב דומה של טבעות מעוצבות שיזכירו את אותו העיצוב אך יהיו תשובה גברית לו ותשובה נשית לה. לאחר שיהיו מולכם מבחר גדול של טבעות נישואין, תוכלו למיין מתוכן את מה שיענה לקטגוריה של הצרכים שלכם. יש לקחת בחשבון את סוג העור ואם אתם אלרגיים, כך שמתכות אחרות כמו טיטניום, לא יבואו בחשבון בעיצוב טבעות הנישואין. זה יכול להיות נכון שאתן מעוניינות שהגבר שלכם, יענוד את אותה הטבעת המעוצבת שבחרתן, אך אולי האישיות של בחיר לבכן, אינה מתאימה לעיצוב שבחרתן ולכן, חשוב כי כל אחד מכם, ירגיש טוב עם עצמו בבחירת טבעת הנישואין המעוצבת.

מגוון טבעות נישואין מיוחדות לחתן

גם כאשר החלו מעצבי התכשיטים לייצר טבעות נישואים מיוחדות ומעוצבות לכלה, רוב הטבעות המיועדות לחתן נותרו פשוטות וחלקות, מתוך מחשבה שהגברים אינם מעוניינים בעיצובים ייחודיים של תכשיטים. אולם גם גברים יכולים ליהנות מטבעת נישואין מעוצבת בעיצוב סולידי ונעים לעין! ענבר תכשיטים מעוצבים מציעה מגוון טבעות נישואין מגוונות לגבר, בעיצובים קלאסיים כמו גם נועזים, כדי שכל אחד יוכל לבחור לו טבעת נישואין על פי טעמו.

מחפשים טבעת נישואין מיוחדת? רוצים טבעת בעיצוב אישי? בואו עוד היום לענבר תכשיטים ותוכלו ליהנות מן המבחר הגדול של טבעות הנישואין המעוצבות והיפהפיות שבגלריה!