נגישות
 • ניווט בעזרת מקלדת
 • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
 • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
 • פונט נגיש
 • AAA
 • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
 • נוסף לסל קניות:

עיצוב תכשיטים

עיצוב תכשיטים

ליצירת קשר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

שוק התכשיטים, כשווקים אחרים, עבר שינוי מהותי בעשורים האחרונים. השתלטות תרבות ‘הצריכה ההמונית’ השפיעה הן על הצרכן והן על היצרנים. שינוי זה התבטא במעבר מבתי מלאכה קטנים- אינטימיים, המקיימים קשר הדוק עם הלקוח, מכירים את טעמו, את צרכיו המיוחדים ומעצבים בהתאם תכשיט הייחודי לו, למפעלים ובתי מלאכה אשר יוצרים תכשיטים מעוצבים משיקולים של עלות ורווח, זמן עבודה, שיווק המוני ועולם אופנה המשתנה בקצב מסחרר.

עיצוב תכשיטים אישי

מצליחים לדמיין בראשכם את התכשיט המושלם אבל לא יודעים איפה להשיג אותו? הגעתם למקום הנכון. בענבר תכשיטים תוכלו ליהנות משירותי עיצוב תכשיטים בהתאמה אישית תוך מענה מדויק על דרישותכם

בתקופה האחרונה ניתן להבחין במגמת חזרה למקורות. לקוחות חוזרים ותרים אחר אותו צורף, העובד בבית מלאכה קטן, על-מנת שזה יעצב בעבורו תכשיט בלעדי שיענה על צרכיו המיוחדים.

 


עיצוב תכשיטים בהזמנה אישית טומנת בחובה משמעויות אישיות רבות, ולענידתו אין תחליף!

יש לכם חלום על תכשיט מיוחד? זה הזמן להגשים אותו. תכשיטים מעוצבים בהזמנה אישית הפכו להיות הדבר הבא גם עבור מי שלא בקיא ברזי האמנות והעיצוב. מדובר בתכשיטים שאתם מבקשים שייצרו עבורכם על פי עיצוב מיוחד שלכם, או על פי מתאר כללי שתבקשו. אתם לא צריכים להיות מעצבי טבעות נישואין או מומחים בעניין. מספיק שתסבירו מה אתם מחפשים ותוכלו ליהנות מתכשיטים בהזמנה אישית. ניתן להזמין תכשיטי נשים וגברים כאחד, תכשיטי יהלום, זהב וכסף, על פי בחירתכם ותקציבכם האישי.

הנה כמה טיפים מקצועיים למי שחשקה נפשו בתכשיט חלומותיו:

 • דינמיקה ואמון בין הלקוח לצורף - תכשיט משקף את האדם העונד אותו, על-כן חשוב החיבור והאמון שבין הנפשות הפועלות. על הצורף להבין בצורה הטובה ביותר את צרכיו של הלקוח ולנהל את מהלך העניינים תוך תקשורת טובה. צורף יכול להיות אומן גדול בתחומו, אך ללא יחסי אנוש טובים והבנה, לא תצלח ההזמנה.
   
 • החשיבות שבעיצוב התכשיט - תכשיט בעיצוב אישי הוא יותר מחומר, מטרתו להעביר מסר: טבעות אירוסין לדוגמא, חשוב להכיל מטעמה ומאופיה של בת הזוג המיועדת. בטבעות נישואין אפשר לבטא את סוג הקשר של השלמה, ניגוד, או זהות? באירועים מיוחדים כמן נישואין, ימי הולדת ואפילו גירושין (!), כדאי לשלב אלמנט אישי, תאריך או אבן בעלת תכונה מיוחדת. כמעט לכל חובב/ת תכשיטים חזון אישי לתכשיט המושלם אותו לא ימצא לעולם בחנות מן המניין. בהזמנה אישית יגשים את חלומו.
   
 • התאמת חומרי גלם עפ”י תכונותיהם - עיצוב תכשיטים בהזמנה אישית תעשה עפ”י רוב מאחת המתכות האצילות כמו: כסף, זהב, פלטינה וישובץ באבני חן ויהלומים. השילוב הנכון בין מתכת למינרל ייצור לצד הערך האסתטי ערך רגשי-אנרגטי. מומלץ שלא להתפשר בבחירת החומרים, שכן תכשיט אישי לא מעצבים כל יום.

עיצוב תכשיטים אישי זה להיות מיוחד ומקורי

איך שלא תסתכלו על זה, העולם שלנו מעוצב לפי העדפה אישית. כמו עולם הטכנולוגיה, גם עולם האופנה נותן ביטוי למאווים הכי כמוסים שלנו, ובדרך כלל מציין לשבח עיצובים שכוללים אמירות והצהרות מקוריות. הבשורות הטובות הן שגם תחום התכשיטים לא נשאר מאחור בכל הקשור לעיצוב לפי הזמנה.
פעם תכשיטים בעיצוב אישי היו נחלתם הפרטית של אנשים עשירים בלבד, שכן הם היו עולים לא מעט כסף. אלא שכיום, העניין הפך נפוץ למדי וקיימות תבניות רבות לפיהן ניתן לעצב לשנות, ולהתפרע עם הדמיון עד ליצירת התכשיט המושלם. בעזרת טכנולוגיה חדשנית תוכלו לזכות בתכשיט בעיצוב בלעדי במחיר שווה.

בענבר תכשיטים תוכלו ליהנות מחוויית רכישת תכשיטים יוצאת דופן. במקום לשוטט ברחבי האינטרנט, במגזינים, בספרים ובחנויות שונות בחיפושים אחר התכשיט המושלם, תוכלו להגשים את חזונכם במהירות ובקלות בזכות הסטודיו לעיצוב אישי שלנו. אתם מוזמנים להתחדש במבחר גדול של טבעות, שרשראות, צמידים ועגילים ולקבל שירותי עיצוב תכשיטים בהתאמה אישית שמבטיח לכם תכשיט מקורי בהתאמה מלאה למידותיכם.

אינספור אבנים מיוחדות לעיצובים בהזמנה

להלן מס’ דוגמאות לאבנים מקובלות בעלות תכונות אנרגטיות:

 • רובי - אבן בגוון ארגמן, מקובלת כמשרת מוטיבציה, מרץ, חיוניות וסיפוק. משפרת אתהבטחון העצמי.
 • אמרלד -  אבן בצבע ירוק עז, משפרת זיכרון ויכולת קבלת החלטות. סמל הפוריות והאהבה, שפע ונדיבות.
 • ספיר - מגיעה במגוון צבעים, היוקרתי שביניהם הוא הכחול המלכותי. נחשבת לאבן האמת, צחות המחשבה והחכמה. מעניקה שלווה ואיזון פנימי.
 • יהלום - היוקרתית שבאבני החן. היהלום קולט אנרגיות מהסביבה, מקל על לחץ, מחזק את הבטחון העצמי. וכן… ידידה הטוב של האישה!
 • מונסטון - צבעה לבן הטומן בתוכו בוהק כחול. אבן האהבה, משפרת זוגיות, מפתחת רגישות אישית וסביבתית.

נשמע טוב? עכשיו בואו להתאהב בתכשיט הבא שלכם.

חשוב לציין כי, מעל לכל צריכה האבן להתאים בצבעה, גודלה וצורתה לתכשיט ולאדם העונד אותו.

לסיכום, עיצוב תכשיטים בהזמנה אישית הינו הרפתקאה מרתקת, הטומנת בחובה אין ספור אפשרויות ותוצאה אחת שאין שניה לה. בחירה נכונה משותפת של הצורף והלקוח בעיצוב התכשיט, תניב מזכרת ייחודית לשנים ואף לדורות!