נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

תכשיטים בעבודת יד

תכשיטים בעבודת יד

ליצירת קשר השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תכשיטים בעבודת יד הינם שונים בתכלית מהתכשיטים התעשייתיים. תכשיטים אלו מעוצבים בידי אומנים מומחים, עם הרבה מאמץ ואהבה תוך התאמה אישית ללקוחה. בניגוד לתהליך ייצור התכשיטים התעשייתי הנעדר כל ייחודיות – תכשיטים בעבודת יד נבדלים זה מזה ואינם דומים לשום תכשיט שתראו במקומות אחרים. בדומה ליצירות אומנות, נוצרים בעבודת יד מאומצת – מן המסד ועד לטפחות, עד ליצירת תכשיט פאר יוקרתי ויפיפה.

 


ייצור תכשיטים בעבודת יד זו אומנות

מלאכת הכנת התכשיט לא כוללת שימוש במכונות תעשייתיות אלא בכלי מלאכה ייעודיים. השלב הראשון בהכנת התכשיט הוא יציקת חומר הגלם לתוך תבנית מוכנה מראש. לאחר מכן, האומן יוצר את התכשיט – הוא מעצב אותו בהתאם לסגנון הלקוחה ולטעם האישי שלה. תוך כדי הכנת התכשיט, מעצב התכשיטים משתמש בטכניקות מתקדמות בייצור תכשיטים מעוצבים: הלחמה, ריקוע, שיבוץ אבני חן, ליטוש ועוד. האומן זקוק לסבלנות רבה על מנת לחבר בין החומרים וליצור יצירת פאר ראויה לשמה.

ייצור של תכשיטים בעבודת יד, הוא ייצור שנעשה מתחילת העיצוב של התכשיט ועד סופו. ישנם פרופילים בסיסיים של מתכת שהם מחוברים יחדיו ודרושים בידע מעמיק, על מנת ליצור מהם תכשיט מושלם בעיצובים הרצויים ללקוחות השונים. לכל צורף המתמחה בתכשיטים בייצור עצמי ואמנותי, יש אתגר לעצב את התכשיט על פי אופיו ודרישתו של הלקוח. על המעצב או מעצבת התכשיטים, יש לתכנן מראש את העבודה. יש להכין מראש את חומרי הגלם את הצורה של התכשיט ועוד אלמנטים נוספים שיוציאו מתחת יגיו של אמן זה, תכשיט מיוחד שנראה כי הוא עשוי בעבודת יד. ייצור של תכשיטי כסף, הוא הרבה יותר קל, מאשר ייצור תכשיטי זהב בעבודת יד גם מבחינת עלות של חומרי הגלם.

תכשיטים בעבודת יד אוטנטיות שמקנה ערך רב

תכשיטים בעבודת יד, הם הרבה יותר יקרים מאשר תכשיטים הנקנים בחנויות תכשיטים רגילות. התמורה היא מוכרת לאנשים שמבינים את הייצור של תכשיט ייחודי שערכו יעלה הרב יותר מאשר תכשיטים בייצור המוני. עצם המחשבה של נשים ואף גברים, המזמינים תכשיטים שעשויים בידי צורף, שאין תכשיט כזה באף מקום אחר, היא זו שגורמת להם לרכוש תכשיטים מיוחדים המעוצבים בעבודת יד. האוטנטיות של תכשיטים ייחודיים אלה, מקנה גם את העיצוב של הלקוח שמתאר כיצד הואא  או היא, מעוניינים כיצד התכשיט שלהם ייראה

אין להשוות תכשיטים מסחריים לתכשיטים הנעשים בעבודת אומן. תכשיטים בעבודת יד הינם יקרים יותר, אך אין ספק שהם בולטים בייחודיותם ויופיים. ענבר תכשיטים – כך אומנים מייצרים תכשיטים

אנו בענבר תכשיטים מעוצבים מזמינים אותך לבוא ולהתרשם ממגוון מוצרינו. בגלריית התכשיטים שלנו תוכלי למצוא קולקציות של מעצבי תכשיטים שמונה במספר, היוצרים תכשיטים מקוריים בבית המלאכה שמעל החנות. כל התכשיטים שלנו נעשיםם  בעבודת יד עם הרבה אהבה, תוך הקפדה על איכות חומרי הגלם ורמת הגימור הגבוהה ביותר.

בנוסף, אנו מתאימים את התכשיט לתקציב של כל אחת, לאירועים שונים, לסגנון ולטעם האישי.

אנו בענבר תכשיטים מתחייבים על איכות מוצרינו ומספקים לכם אחריות מלאה על כל תכשיט שתרכשו מאתנו. מגוון לקוחות מרוצים יכולים להעיד – תכשיט מושלם מתחיל בענבר תכשיטים.

נשמח לראותכם בין לקוחותינו המרוצים!