אירועים בצל הקורונה

נגיף הקורונה הוביל לשינויים מרחיקי לכת בכל תחומי החיים, כמו גם בענף האירועים. כזוג צעיר ונרגש, אתם חווים לא מעט לחץ אשר כרוך בתכנון החתונה בצל מגפה עולמית. כיצד תוכלו להפיק אירוע בסיטואציה החדשה? להלן הפרטים.

אירועים בצל הקורונה: לא כפי שהכרנו בעבר

נגיף הקורונה הפך את חיינו לשונים בצורה בלתי רגילה, וזאת בשל ההגבלות והריחוק החברתי אשר נכפה כתוצאה מאחוזי ההידבקות הגבוהים אשר גבו את חייהם של עשרות אלפים. אם בתחילה האופק היה לא ברור, כיום החל משרד הבריאות להקל באופן משמעותי על הציבור באמצעות הפחתה משמעותית בהגבלות התנועה והריחוק. אולם, ענף האירועים חווה כיום את המשבר הגדול ביותר, וזאת בשל השינויים אותו כופה המשרד. ע”פ הנחיות ראשוניות אשר עדיין לא אושרו, אירועים ושמחות ניתן יהיה לקיים תחת הגבלות משמעותיות אשר כוללות בין היתר חתונות עד 100 איש בלבד, קבלת אישורים רפואיים מהאורחים לפני וכן שמירה על כללי היגיינה. סגרתם תאריך ואתם מתלבטים האם לשלוח הזמנות לחתונה? הגעתם בדיוק למקום הנכון.

סגירת אולם אירועים: התחשבות מצד הבעלים

כאשר אתם שולחים הזמנות לחתונה, לוקחים בדרך כלל בחשבון כי חלק מהאורחים לא יגיעו. מאחר והאורחים שלכם מגיעים לעיתים מחו”ל ועדיין לא ברור האם יאשרו להם להיכנס, בעלי אולמות החליטו ללכת לקראתכם ולכן תוכלו לדחות את הדד ליין לצורך אישור האורחים, כך שתוכלו להיערך מראש מבלי לקבל קנס במידה וחלק מהאורחים שלכם לא יוכלו להגיע בשל ההגבלות או בשל שהות בחו”ל. חשוב לבחון את החוזה לעומק ולבחון את הסעיף של ביטול או דחייה. מאחר והתקופה הזו היא תקופה מלחיצה במיוחד, בדקו כי אתם מקבלים את המענה הנדרש מצד הבעלים אשר יתחשבו בנסיבות האישיות ובכך כי ישנו נגיף אשר בגללו האירוע שלכם עשוי להתבטל או להידחות למועד אחר, ולכן חשוב ליצור קשר עם בית דפוס מוביל אשר ידע לתת את המענה בעבור הזדמנות לחתונה אשר יתעדכנו בהתאם להתפתחויות.

יצירת קשר עם ספקים: כך תעשו זאת על הצד הטוב ביותר

מאחר וכל ענף האירועים חווה משבר, ישנם לא מעט ספקים אשר ישמחו ללכת לקראתכם ולהעניק שירות גמיש יותר, הן מבחינת הזמינות והן מבחינת המחיר של השירות. מאחר וההתנהלות מול ספקים היא מורכבת, מומלץ לבקש המלצות דרך חברים ובני משפחה בעבור  ספקים כמו בית דפוס אשר יעניק לכם אפשרות להדפיס הזמנות לחתונה בהתאם לשינויים, קייטרינג אשר ידע לבצע את ההתאמות הנדרשות בהתאם להנחיות משרד הבריאות וכן נבחרת חלומות אשר תפיק הוא לדאוג למוכנות מלאה בעבור כל סיטואציה. ככל שתישמר גמישות, כך תוכלו להיות בראש שקט כי האירוע שלכם יהיה אירוע מיוחד במינו אשר מקבל את המענה הנדרש מצד בעלי מקצוע מומחים. הספקים שלכם הם אלו אשר אחראים בסופו של דבר על הנראות והתוצר הסופי, ולכן חשוב לבחור ספקים מקצועיים אשר ידעו להתנהל מולכם בהבנה וגמישות, גם בעתיד הנראה לעין.

כיצד אירועים ייראו בעתיד?

סביר להניח כי ענף האירועים ישתנה בעתיד הקרוב, בעיקר בשל ההגבלות. אולם, דווקא מדובר בשינוי מרענן בכל הקשור להפקת אירועים. ע”פ מומחים, נראה יותר ויותר אירועים קטנים אשר נחגגים בחיק המשפחה הקרובה והחברים, ולכן מדובר בתקופה מעניינת מאוד, בעיקר בשל ההגבלות. אולם, כבר עכשיו ניתן לראות כיצד רבים מאמצים את האירוע הקטן באהבה ושולחים הזמנה לחתונה בבית המשפחה, מה שחוסך לא מעט כסף לזוגות. ככה או ככה – שיהיה במזל!

 

צור קשר
בוא נכין את התכשיט הבא שלך
[wc_errors]