נגישות
  • ניווט בעזרת מקלדת
  • התאמה לעוורי צבעים (גווני שחור/לבן)
  • התאמה לכבדי ראיה (צבעוניות הפוכה)
  • פונט נגיש
  • AAA
  • ביטול הנגישות (תצוגה רגילה)
  • נוסף לסל קניות:

מעוניינים לרכוש תכשיט חדש שילווה אתכם לאורך שנים? לפני שאתם שולפים את הארנק ומשקיעים בו לא מעט כסף, יש כמה דברים שעליכם לדעת: בתחום התכשיטים יש דרגות שונות של איכות. יש תכשיטים פשוטים מחומרים זולים, יש תכשיטי יוקרה ויש תכשיטים שמעוצבים באופן אישי. ההבדל בין השלושה הוא בדיוק ההבדל בין הופעה נאה ובין הופעה מרהיבה ובלתי נשכחת. אבל איך יודעים שבחרתם בתכשיטי יוקרה משובחים ואיכותיים במיוחד? בשביל זה כדאי להיעזר בבדיקה ובייעוץ מקצועי.

תכשיטי יוקרה אמיתיים מעוצבים בדרך כלל על ידי צורפים מהשורה הראשונה. מלבד העיצוב הבלתי נשכח והאמירה האומנותית, תכשיטי יוקרה העשויים מחומרי גלם איכותיים הכוללים מתכות משובחות ואבני חן נדירות, כשהכל מלוטש ושוקל לא מעט. הגימור צריך להיות חסר פשרות: תכשיטי יוקרה נראים טוב לא רק בזכות העיצוב הייחודי, אלא גם בזכות הגימור, הליטוש והמגע האישי, שהופך את התכשיט שלכם ליצירת אמנות. תכשיטי יוקרה מגיעים עם תעודת אחריות, מה שבדרך כלל לא מסופק עם כל תכשיט אחר.

בדיקה וייעוץ מקצועי ואישי

שימו לב – עשרה אחוזים מהתכשיטים הנמכרים ביותר הם מזויפים, ואתם, שמשקיעים בהם הרבה כסף, לא רוצים להיות אלה שנפלו בפח. מעטים האנשים שיכולים לזהות ממבט ראשון שהתכשיט מזויף, אז איך תוודאו שלא עובדים עליכם? רודם כל, רכשו תכשיטים בחנות מורשית ומוכרת. דבר שני, בקשו תעודת אחריות המפרטת את מאפייני התכשיט, את המתכת שממנה הוא עשוי, את סוג אבני החן המשובצות בו וכו'. תעודת אחריות זו גם מספקת שירותי תיקון והחלפה במקרה של נזק בתקופת האחריות.

לפני רכישת תכשיטים משובצים ביהלומים, למדו להכיר את היהלום, להבין את תכונותיו ואת מאפייניו, וכך תצמצמו את הסיכויים ליפול בפח עם רכישת תכשיטים מזויפים. מחירו של יהלום מושפע מהצבע שלו, מהמשקל שלו וממידת הליטוש שלו. יהלומים מזויפים הם יהלומים סינתטיים, ולפיכך ערכם נמוך הרבה יותר מערכו של יהלום אמיתי.

ומה לגבי הזהב? יש דרכים לוודא שהזהב לא מזויף: זהב מזויף הוא למעשה מתכת כבדה הצבועה בזהב, הוא מתנהג אחרת לגמרי מזהב טהור. הזהב הטהור לא יוריד צבע ואילו המזויף יכתים את עורכם או את המטלית אם תנגבו אותו בשפשוף חזק. זהב אמיתי לא נדבק למגנטים, בעוד שהזהב המזויף בהחלט כן.

בענבר עיצוב תכשיטים תוכלו להיות בטוחים שאתם רוכשים תכשיטים יוקרתיים באיכות ובאחריות. אם אתם עדיין מתלבטים, אתם מוזמנים לעיין בקטלוג שלנוף להתרשם מהמבחר ולקבל מאיתנו ייעוץ ושירות אישי ומקצועי לשביעות רצונכם. תתחדשו! 

מעוניינים בפרטים נוספים? שלחו לנו הודעה