טבעות יוקרה

הענקת טבעות יוקרה נחשבת למעשה המשדר אהבה בין בני זוג. נהוג לתת טבעות לפני שבני הזוג באים בברית הנישואין או במסגרת ימים מיוחדים בהם בני הזוג מביעים הערכה זה לזה.

סוג המתכת והאבנים – נקודה חשובה בטבעות יוקרה

כאשר מדובר ברמת מחירים גבוהה שמחייבת אותנו ברכישה של טבעות יוקרתיות, יש לבחור בזהב מסוג 18 קראט, או בפלטינה שהיא הזהב היקר ביותר. טבעות ברמה גבוהה המציעות יוקרה ועיצוב מיוחד, ניחנות בכמות יפה של יהלומים מלבד היהלום המרכזי. אם אתן אוהבות יותר טבעות של זהב צהוב, יש לבחור יהלום ברמת צבע טובה מ- G, היות והאפקטים של החזרת האור ביהלום את האפקט הנכון והיהלום לא יהיה חסר צבע. במידה ובחרתן יהלום מרכזי בטבעת שיש בו מעט פגמים ואתן חוששות שהוא ייראה לעין, יש להקפיד לבחור טבעות בשיבוץ מיוחד שיסתיר את הפגם.

כיצד בוחרים טבעות יוקרה?

אם ברצונך להעניק טבעת יקרה ומעוצבת במיוחד בשביל בת זוגך, ראשית כל עליך להתייעץ עם בת הזוג איזה סגנון טבעת ברצונה לרכוש. ייתכן ובת זוגך לא מעוניינת בטבעות יהלומים מעוצבות ו/או באבני חן יקרות במיוחד, אלא בטבעת קלאסית ופשוטה יותר. לאחר שלב ההחלטה (שהינו השלב המורכב ביותר…) עליך לערוך סקר שוק על מנת לבחור טבעות יוקרה המתאימות לתקרת התקציב שלך.
בשלב הסופי – קנו את הטבעת והעניקו אותה לבת זוגכם כדי להראות את אהבתכם. מובטח לכם שלא תתאכזבו!

רבים מהמעצבים וחנויות התכשיטים, רואים כי טבעות יוקרה, הן אמנם יקרות יותר, אך עדיין נמצאות בהישג ידם של הרבה אנשים. אם במידה ויש לכם תקציב מכובד, תמיד תוכלו להגיע רחוק עם המבחר הרב והיוקרתי של טבעות יוקרתיות, שרק ייצרו רושם ועיצוב מדהים וימשכו את עיני מי שיראה אתכם עונד את הטבעת. בדרך כלל טבעות או תכשיטי יוקרה בפרט, עונדים באירועים מיוחדים שכן, עצם העובדה שהם יקרות מאוד, מונע מהרבה נשים שפוחדות עליהן לענוד אותן ביום, יום. טבעות שהן של מותגים מסוימים, תעלינה הרבה יותר והשאלה היא מה אתן מעוניינות, במותג או בטבעת מעוצבת ויוקרתית שתהיה פרי הבחירה או העיצוב שלכן?

אנו בענבר תכשיטים מעוצבים מזמינים אותך לבוא ולהתרשם ממגוון מוצרינו. בגלריית התכשיטים שלנו תוכלו למצוא קולקציות של שמונה מעצבי תכשיטים היוצרים תכשיטים מקוריים בבית המלאכה שמעל החנות התכשיטים בתל אביב הממוקמת ברח’ דיזנגוף. כל התכשיטים שלנו נעשים בעבודת יד עם הרבה אהבה, תוך הקפדה על איכות חומרי הגלם ורמת הגימור הגבוהה ביותר.

מגוון לקוחות מרוצים יכולים להעיד – תכשיט מושלם מתחיל בענבר תכשיטים מעוצבים אנו נשמח לראותכם בין לקוחותינו המרוצים!

צור קשר
בוא נכין את התכשיט הבא שלך
[wc_errors]