הצעת נישואין מתחילה קודם כל בטבעת אירוסין

עוד יותר מרגש מרגע החתונה הוא רגע הצעת הנישואין. הרגע הזה, שאתם עומדים לשאול את השאלה ולא יודעים מה תהיה התשובה, שנייה לפני שמסלול חייכם הופך ברור ומוגדר, כשהכול עדיין פתוח ואתם עוד רווקים שיכולים לעשות מה שאתם רוצים, ואז אתם שואלים את השאלה: “התנשאי לי?” מכאן ואילך, ובהתאם לתשובה שתקבלו, חייכם נכנסים למסלול חדש. ובמידה והתשובה חיובית אתם מתחילים במסע הגדול ביותר של חייכם המשותפים יחד.

רוצים לשדרג את הצעת הנישואין שלכם?
כמובן שמקוריות ויצירתיות בבחירת המקום והתזמון המושלמים חשובים אך בשורה התחתונה:
אם לא תספקו את הסחורה בבחירת טבעת אירוסין איכותית, יכול להיות שבת הזוג לעתידכם לא תיקח ברצינות את המלים שיוצאות לכם מהפה.

ואם יש כלל אחד ברור הוא זה: טבעות אירוסין וטבעות נישואין רוכשים רק בחנות תכשיטים.
לא קונים פריט יקר ערך שעלותו גבוהה במכירת חיסול באינטרנט. יהלומים, אבני חן, תכשיטי זהב ובמיוחד טבעות אירוסין ושאר פריטים איכותיים אפשר למצוא רק בחנויות מורשות ובעלות מוניטין שמחזיקות את הפריטים הטובים ביותר, בעלי תעודת מוצר המציינת את סוג הזהב או היהלום, מציינת מה מידת הקראט, נותנת לכם אחריות רחבה ולא עוד חנות קיקיונית ברשת.

האהבה תמיד תנצח אך לא תזיק לה טבעת יהלום קטנה לקישוט

בשנים האחרונות יש פריחה בענף התכשיטים והיהלומים ואפשר למצוא מגוון עיצובים חדשים של מעצבים לטבעות מסוגים שונים. הטרנדים הבולטים ביותר בתחום משתלבים עם המגמות הקלאסיות והמינימליזם בעיצוב תכשיטי יוקרה ואפשר למצוא כיום טבעות מיוחדות במינן בעלות מראה יוקרתי ויופי נדיר, משובצות יהלומים במידות שונות ובצורות מרהיבות, שכל אישה תשמח לקבל במתנה, על אחת כמה וכמה כטבעת אירוסין או טבעת נישואין.

הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להבטיח שהיא תגיד לכם “כן” לאחר הצעת הנישואין שלכם:

  1. וודאו שמצב הרוח שלה טוב ביום ההצעה – עשו קצת עבודת שטח ונסו להבין אם הכול בסדר אצלה בעבודה, אם אין לה מתחים מיותרים, אם אין לה סידורים ביום זה והשטח פנוי לאהבה.
  2. שריינו מראש מקום אידאלי ופנו את היום הזה מכל פגישה אחרת או שיחת טלפון שתסיט את תשומת ליבכם המלאה מהעניין המרכזי שלשמו התכנסתם: הצעת הנישואין.
  3. הגיעו מוכנים פיזית ונפשית: טפחו את עצמכם היטב ביום זה אך חשוב יותר: הגיעו אך ורק לאחר שאתם משוכנעים באלף אחוז שזה מה שאתם רוצים. שזאת האישה שאתם אוהבים ושתהיו שבעי רצון לחיות איתה עד שארית חייכם ללא ספקות וללא חרטות.
  4. ולסיום: כאשר יש בידכם טבעת אירוסין מושלמת אתם מרגישים בטוחים יותר בעצמכם אז דאגו לסדר את העניין מראש והשקיעו מחשבה ולב לטובת העניין עד הסוף. בהצלחה ושהאהבה תנצח.
צור קשר
בוא נכין את התכשיט הבא שלך
[wc_errors]