טבעות אירוסין תל אביב והאזור

בענבר  תכשיטים מייצרים מבחר טבעות אירוסין תל אביב שהן תאווה לעיניים בסגנונות שונים . טבעות בזהב צהוב המעוטרות ביהלומים בגדלים שונים ובמיקומים שונים על פני הטבעת. טבעות בעלות תצורות גיאומטריות שונות המורכבות מיהלום אחד גדול ויהלומים קטנים ורבים סביבו כמו סמל האין סוף או טבעות חותם השזורות יהלומים קטנטנים, טבעות קלאסיות מרהיבות בעלות יהלום אחד יפהפה ובולט, סוליטר.

כמו כן אפשר לראות טבעת ייחודית בזהב צהוב הכוללת אבן גולמית בצבע אפור היוצרת שילוב יוצא דופן ומרתק, טבעות בעלות קו של יהלומים המכיל כמה יהלומים בשורה, טבעות מרהיבות שמשולבות בהן אבני מרקיז, אמרלד, פנינה, רובי ועוד . האבנים הקלאסיות משובצות בשלל גוונים נעימים למראה בצבעי טורקיז, ירקרק, כחול, שחור, לבן אדום ועוד .

ההיצע הרב של טבעות אירוסין תל אביב היפהפיות בענבר  תכשיטים מפתיע את כל מי שמגיע לאולם התצוגה, העיניים מתבלבלות וקשה לדעת באיזו טבעת להתמקד, כל אחת מהן היא כליל השלמות והיופי וסוחפת את המתבונן לעולמות רחוקים ומעניינים והבחירה הופכת למשימה לא פשוטה.

בין הטבעות אפשר לראות טבעות שבסיסן הוא זהב צהוב, זהב לבן או זהב אדום ועליהן מוצבים יהלומים בגדלים שונים, סוליטר, יהלומים גולמיים, אקווה מרין ואחרים. כל הטבעות והיהלומים בנויים באופן מקצועי ביותר, איכותי, בטיב מעולה של חומרי גלם, זהב טהור ויהלומים שנבחרו בקפידה ועברו בקרת איכות מדוקדקת טרם הוצאתם למכירה.

בין סגנונות העיצוב בטבעות אירוסין אפשר לראות טבעות קלאסיות, מודרניות או בסגנון עתיק – וינטג’ כמו כן טבעות במבנים גיאומטריים מיוחדים כמו מעוינים, מרובעים ומעוגלים.

כל אחת מהטבעות הנאות הנרכשות בטבעות אירוסין בתל אביב יוצרת את אפקט ההשתאות ובעקבות הרושם המאד החיובי, חתנים עתידיים מגיעים גם הם לענבר  תכשיטים כדי לראות במו עיניהם את המבחר הגדול ולקבל החלטה על הטבעת המתאימה ביותר לדעתם לבחירת ליבם.

מי שעונדת את טבעות האירוסין זוכה לתגובות מחמיאות במיוחד על הטבעות הייחודיות והאסתטיות המעוצבות בטוב טעם, בשילוב של יהלומים יפים במיוחד, יהלום אחד הניצב במרכז הטבעת או כמה יהלומים הממוקמים בשורה, בעיגול, בריבוע ובשפע של תצורות מפתיעות על גבי הטבעת .

טבעות מיוחדות כמו טבעת מרוקעת, מרקיז, תוספת של יהלום בחיתוך או יהלום עגול, תמיד יעלו חיוך בעיני המתבונן שיוקסם מיופיים היוצא דופן של הדגמים החדשניים.

כשמחפשים טבעות אירוסין בתל אביב הבחירה הנכונה והמוצלחת תהיה ללא ספק אצל ענבר  תכשיטים.

צור קשר
בוא נכין את התכשיט הבא שלך
[wc_errors]