טבעות נישואין מעוצבות

בחירת טבעות נישואין מעוצבות היא שלב קריטי בהכנות לפני החתונה. למה? כי מדובר בתזכורת תמידית שתלך אתכם לכל מקום ותצהיר על אהבתכם (בתקווה שהיא אכן תישאר לנצח, כמובן). לטבעת נישואין יש חשיבות מכרעת, ולכן כדאי להשקיע מחשבה רבה בבחירתה.

בענבר תכשיטים יעזרו לכם בדרך לרכישת התכשיט הנכסף שילווה אתכם כל החיים, צריך לחפש לא רק את הטבעת היפה והמתאימה לכם ביותר, אלא גם כזו שהיא כשרה ומתאימה לכללי טקס הנישואין. מה זה אומר? בואו נעשה קצת סדר בעניינים.

בחירת טבעות נישואין מעוצבות המתאימות הלכתית

מי שמתכנן להתחתן ברבנות, צריך לפני רכישת הטבעת לשים לחוקי הבסיס לטבעת הנישואין: הטבעת צריכה להיות עגולה ושלמה, אבל אם אתם מחפשים טבעות נישואין מעוצבות – עליכם לבדוק שפנים הטבעת יהיה סגור וצורת הטבעת עגולה. כמו כן, גברים, שימו לב – הטבעת צריכה להיות קניינו ורכושו של הגבר. כלומר – אל תתנו למישהו אחר לשלם עליה. בנוסף, אסור לקדש עם טבעת משובצת, אז אם חשקה נפשכם בטבעת משובצת, כדאי לבחור מראש טבעת שתוכלו לשבץ אחרי החתונה. אסור לקדש גם עם טבעת שעשויה מחומר אחד אך מוצגת כחומר אחר, למשל ציפוי או גולדפילד. בשתי האופציות מתכת הבסיס איננה זהב, אלא רק המעטפת והיא נידונה להישחק עם השנים.

המסורת מאחורי טבעת הנישואין

ומה לגבי טבעות נישואין לגבר? לא מדובר במנהג הלכתי, אלא במנהג שוויוני שהשתרש בתרבות שלנו. לכן, לגברים מותר קצת להתפרע! הטבעת שהגבר בוחר לא צריכה להיות מוגבלת לשום חוקים. אז מותר קצת להתפרע.

ולבסוף, אחרי שאתם יודעים את החוקים ההלכתיים, כדאי להתייעץ עם מעצבי טבעות נישואין או המוכר ולבדוק איזה מהגוונים, מדרגות החוזק והגימורים מוצאים חן בעינכם יותר ויתאימו לסגנון שלכם. בנוסף, כדאי לקחת בחשבון פרמטרים שונים בעת בחירת גודל הטבעת. תזכרו שהאצבעות נוטות להתנפח בקיץ, במקרי לחץ או בעת הריון, ולכן עדיף לקחת מידה שתוכל להתאים לכמה אצבעות, כך שתוכלו להעביר את הטבעת מאצבע לאצבע במידת הצורך.

קחו את הזמן למצוא טבעות נישואין מעוצבות שמתאימה לכם מכל הבחינות. בדיוק כפי שאת שמלת הכלה בוחרים על פי הסגנון, ההתאמה למידות והנוחות – כך עליכם לעשות גם עם טבעת הנישואין. כשחושבים על זה, זה אפילו יותר חשוב משמלת כלה – כי עם הטבעת עליכם להסתובב למשך הרבה יותר מערב אחד (ובתקווה עד מאה ועשרים).

אצלנו בענבר תכשיטים מעוצבים תוכלו למצוא מגוון שלם של טבעות נישואין מעוצבות – ונשמח להתאים לכם את האחת המושלמת, בהתאם לטעמכם ותקציבכם. התייחסו אל טבעת הנישואין שלכם כאל השקעה לטווח הרחוק ואל תזלזלו בבחירתן. טבעות נישואין מעוצבות הולכות ללוות אתכם מרבית חייכם, והן עמוסות בסמליות עמוקה וברומנטיקה נצחית. שיהיה במזל!

 

 

צור קשר
בוא נכין את התכשיט הבא שלך
[wc_errors]