מעצבי תכשיטים

מעצבי תכשיטים הם אנשים בעלי מעוף ושאר רוח, אנשים שהאהבה לתכשיטים והאהבה לעיצוב זורמים בדמם. מעצבים יכולים ליצור תכשיטים מעניינים, מקוריים, מעוצבים ובעיקר יפהפיים, מהסוג שכל אישה תרצה לקנות ולענוד, מיד. ענבר תכשיטים מציעה לכן עשרות תכשיטים מעוצבים במגוון סגנונות ייחודיים וממבחר מעצבי תכשיטים מן השורה הראשונה, כדי שכל אחת תוכל למצוא בדיוק את התכשיט המתאים לה ולטעם שלה.

מעצבי תכשיטים הם אנשים בעלי מעוף

מעצבים הם אלה אשר יוצרים עבורכן את כל אותם תכשיטים מעניינים וייחודיים שאתן עשויות לראות בחנויות. מעצבים מתכננים בדיוק כיצד הם רוצים שהתכשיט ייראה – מאילו חומרים הוא יהיה עשוי? אילו שיבוצים יהיו בו, אם בכלל? מה תהיה הצורה של התכשיט? כאשר מדובר בתכשיטים, האפשרויות הן כמעט בלתי מוגבלות, וכך כל מעצב תכשיטים יכול לתת דרור לדמיון שלו וליצור תכשיטים יפהפיים בסגנונות מגוונים. לאחר העיצוב והתכנון הראשוני, מעצבי תכשיטים יוצרים את התכשיטים בפועל, בייצור אישי ומדויק, תוך שימת לב לפרטים ויצירת תכשיטים מדויקים, מעוצבים ויפהפיים.

לתכשיטים יש אמירה אישית ולא כולנו ממהרים ללכת לחנויות התכשיטים על מנת לבחור תכשיט שמתקרב לעיצוב או לאופי שלנו. זו הסיבה שקיימים מעצבים אשר יעצבו בדיוק, את התכשיט בו אנו מעוניינים. חשוב לשים לב להמלצות של מעצבי התכשיטים שיש להם ניסיון רב כמו, הנוחות של התכשיט, שלא ייתפס בבגד או בשיער. ואם מדובר על עיצוב של טבעות נישואין, יש לשים לב כי הטבעות תהיינה עגולות, אחרת הן לא תהיינה כשרות. עיצוב תכשיטי בוטיק מוכיח, כי אין גבול לדמיון. המעצבים המתמחים בתחום התכשיטנות, לא נצמדים לעיצוב הבנאלי, כי אם מתאימים את התכשיט לאופי של הלקוח. בכל תכשיט מעוצב, יש את האמרה האישית של מי שעונד אותו.

לא כל יום רוכשים תכשיטים מעוצבים

יש חשיבות בבחירה של תכשיט אותו אנו מתכוונים לענוד כל יום, אם שרשרת, טבעת, צמיד או עגילים, היות ורוב מעצבי תכשיטים לוקחים זאת בחשבון. אם מדובר על עיצוב תכשיטים לאירועים, מדובר על תכשיטי יוקרה שיהיו מעוצבים ובולטים על שמלת הערב או החליפה (במידה ומדובר בעיצוב תכשיטי גברים). גם עיצוב של סט שלם, ניתן לבצע בסטודיו של מעצב או מעצבת תכשיטים. יש לקחת בחשבון כי התכשיט שלכם יהיה מעוצב בדיוק, השיבוץ בו יהיה מושלם ויהיו בו אלמנטים מיוחדים, כאלה שלא רואים בכל מקום.

העיצובים שלנו

אנו מציעים מבחר קולקציות ייחודיות ומעניינות של תכשיטים שיוצרו על ידי מעצבים מוכשרים ומקצועיים במיוחד. הקולקציות מכילות מספר תכשיטים שונים בעלי מוטיב קבוע אחד, אשר יוצרים יחד הופעה מושלמת. כמובן, ניתן לרכוש רק פריט אחד מתוך הקולקציה. בנוסף, בענבר תכשיטים תמצאו מבחר רחב של תכשיטים נוספים, שאינם שייכים דווקא לקולקציה מסוימת. אלו הן בעיקר הטבעות הייחודיות שלנו – טבעות אירוסין מעוצבות ומשובצות ביהלומים בסגנונות שונים, טבעות נישואין מרהיבות לאישה וגם לגבר, וכמובן גם טבעות אחרות, מגוונות ומעוצבות במבחר סגנונות.

מחפשת תכשיטים מעוצבים של מעצבים איכותיים? פני כבר עכשיו לענבר תכשיטים, ותמצאי את כל מגוון העיצובים המרהיב בגלריה המפוארת שלנו!

ענבר תכשיטים מציעה לכן מבחר רחב במיוחד של תכשיטים מיוחדים ומעוצבים מכל הסוגים, החל בטבעות נישואין ועד לשרשראות מעוצבות מפוארות. ענבר תכשיטים הוקמה לפני קרוב ל-30 שנה, ומאז היא מציעה ללקוחותיה עוד ועוד עיצובים יפהפיים, עדכניים ומיוחדים של תכשיטים מכל הסוגים. מעל לחנות של ענבר תכשיטים ניצב בית המלאכה שבו מיוצרים כל התכשיטים. בבית המלאכה הזה יושבים שמונה מעצבי תכשיטים מן השורה הראשונה, ומשקיעים את כל כוחם, מרצם ומעופם ליצירת תכשיטים יפהפיים אשר מתאימים לסגנונות שונים ולטעמים שונים, כדי שכל אישה אשר נכנסת לחנות תכשיטים בתל אביב תוכל למצוא את התכשיט האהוב עליה.

צור קשר
בוא נכין את התכשיט הבא שלך
[wc_errors]