טבעות אירוסין זולות

אז, החלטת להציע נישואין לבחירת ליבך, ועתה אתה מתלבט איזו טבעת אירוסין לבחור לה? אם כן, תגלה שיש מבחר רחב של טבעות אירוסין המעוצבות בסגנונות שונים. גם אם התקציב שלך לא כל כך גבוה, אל דאגה. ישנם מגוון נהדר של תכשיטים בעיצובים לכל כיס וגם טבעות אירוסין זולות. איך מוצאים את הטבעת המתאימה? הנה כמה טיפים שיעזרו לך בבחירה.

טבעת אירוסין עד 2000 שקל

כדי לוודא שהטבעת שנבחרה היא אכן המתאימה, קח בחשבון את עניין הסגנון העיצובי האהוב על בת הזוג שלך. תוכל למצוא מבחר של טבעות אירוסין זולות ויפות, המעוצבות בסגנונות עיצוביים שונים. חלק מהן וודאי יתאימו לבת הזוג שלך יותר וחלק פחות. טבעת אירוסין עד 2000 שקל יכולה להיות בעיצוב של פעם, בסגנון וינטאג’ וגם טבעות בסגנון מודרני יותר. אלו יכולות להיות טבעות שבהן שזורות אבנים שונות או טבעות אירוסין זולות ללא אבנים. כך או כך, כדאי מאד שהסגנון העיצובי של הטבעת הנבחרת יתאים לסגנונה של בת הזוג שלך.

המידה היא מילת המפתח

כדי שטבעת האירוסין שבחרת אכן תתאים לבת הזוג שלך, זו שאתה מתכנן להציע לה אוטוטו נישואין, חשוב שתדע מהי המידה שלה, כלומר, מהו קוטר האצבע שלה. סביר שתרצה להפתיע אותה בהצעת הנישואין הזו, ואם כך, לא תוכל הרי למדוד את קוטר האצבע. מה שכן תוכל לעשות הוא לקחת איתך את אחת הטבעות שלה לחנות, שבה ימדדו את קוטרה. אפשרות אחרת, היא שתמדוד בעצמך את קוטר האחת הטבעות שלה ועם הנתונים האלה תגיע לחנות. בענבר תכשיטים יעזרו לך בהתאם לקוטר שמסרת למצוא את הטבעת המתאימה, זו שתהיה מושלמת לכבוד האירוסין עם בת זוגך.

טבעות אירוסין זולות משווים בין כמה אפשרויות שונות

אם העלות היא פרמטר מרכזי וחשוב לך למצוא טבעת אירוסין עד 2000 שקל ואתה לא רוצה וגם יכול להקדיש לטובת רכישת טבעת האירוסין סכום גבוה, השווה בין כמה אפשרויות שונות. השווה בין טבעות עם אבנים וטבעות ללא אבנים, חפש טבעות אירוסין זולות עם אלמנטים אחרים וטבעות ללא ונסה לאתר את המתאימה ביותר מכל הבחינות, כולל גם כזו שמוצעת במחיר הנוח לך ביותר.

מתלבט? בקש חוות דעת של חברה או בת משפחה קרובה

ואם אתה מתלבט ועדיין לא יודע באילו טבעת של מעצבת תכשיטים בתל אביב לבחור, קח אתך לחנות עצמה חברה או בת משפחה קרובה, שאתה סומך על דעתך. מישהי שמכירה היטב את בת הזוג שלך תוכל לעזור לך לבחון לעומק את סגנונות הטבעות ולראות איזו טבעת מתוך המבחר העצום תהיה המושלמת לזוגתך. אם אתה יכול, קח אתך לחנות כמה חברות ובנות משפחה. הניסיון שלהן וגם היכרותן האישית אתה יעזרו לך מאד. בכל מקרה, השתדל לא להשאיר זאת לדקה התשעים שכן לעיתים מתלבטים לא מעט ומתעכבים עם הבחירה.

צור קשר
בוא נכין את התכשיט הבא שלך
[wc_errors]