טבעות נישואין וינטאג’

אם אתם מחפשים טבעות נישואין וינטאג’ תגלו שהאפשרויות המוצעות כיום מגוונות מאד ובכל חנות תכשיטים מעוצבים לאישה תוכלו למצוא כמה כאלו. אצלנו, בענבר תכשיטים, מוצעות לכם טבעות יפהפיות, טבעות בסגנון וינטאג’ בלתי רגיל. טבעות אלו יכולות להתאים לכל אישה ולהשתלב נהדר לצד תכשיטים אחרים. מה מיוחד בטבעות נישואין וינטאג’? על כך ועוד, במאמר הבא.

טבעת נישואין וינטאג’ ייחודית

לא בכדי הן הפכו לפופולאריות מאד בשנים האחרונות. טבעות נישואין המעוצבות בסגנון וינטאג’ אהובות על נשים רבות בגלל הסגנון העיצובי הכל כך מיוחד שלהן. שלא כמו הסגנון העיצובי המודרני, שעשוי פעמים רבות להיתפס כמנוכר מאד, סגנון הוינטאג’ הוא סגנון חמים, כזה שזורק אותנו אחורה לא מעט שנים וגורם לנו להתרפק על העבר. טבעות נישואין וינטאג’ הן טבעות נוסטלגיות. טבעות שמזכירות לנו את בית סבא וסבתא, מזכירות תקופות רחוקות ונאיביות יותר, תקופות אחרות שלחלקנו פחות מוכרות.

היתרון בהזמנת טבעות נישואין לאישה, המעוצבת בסגנון שכזה הוא העובדה שהיא יכולה להתאים לכל אחת. בין אם זו אישה שאוהבת תכשיטים צבעוניים ובולטים מאד לעין, בין אם זו אישה, שמעדיפה דווקא את הסגנון הרגוע יותר, את התכשיטים המעוצבים בסגנון צנוע, ובין אם זו מישהי שאוהבת את הנוצץ, לכל אחת מהן תתאים טבעת נישואין וינטאג’ מסוג כזה. טבעות הוינטאג’ משתלבות גם לצד תכשיטים ואססורייז אחרים, שאינם בהכרח מעוצבים בסגנון זהה. כך, שאם יש עונדים טבעת בסגנון וינטאג’ אפשר לענוד שרשרת בסגנון אחר ולהתהדר באקססורייז הרלוונטיים לתקופה של היום.

כמה זה עולה

טבעות המעוצבות בסגנון וינטאג’, כאלו המזכירות לנו את העבר יכולות להיות טבעות עתיקות, בנות כמה עשרות שנים (או יותר), או טבעות המעוצבות בסגנון לזה שהיה מקובל בעבר. טבעות אלו משלבות אלמנטים שונים המאפיינים את סגנון הוינטאג’ הכל כך מיוחד והן מוצעות בטווח רחב מאד של מחירים. טבעות כאלו יכולות להיות יקרות מאד או זולות. המחיר תלוי בחומרים שמהם עשויה הטבעת וגם באלמנטים שלוקחים בהן חלק (יהלומים או אבנים אחרות, למשל). יש לקחת בחשבון שאם מחפשים טבעות נישואין וינטאג’ סביר שהמחיר שלהן יהיה גבוה יחסית בשל העיצוב המיוחד מאד שלהן. טבעות אלו דורשות תשומת לב רבה מאד לכל פרט ופרט ולו כדי להגיע, בסופו של דבר, לפריט הזהה לסגנון המדובר.

היכן מוצאים טבעות כאלו

אם אתם מעוניינים לרכוש טבעת נישואין וינטאג’ לבת הזוג שלכם, תוכלו למצוא טבעות בסגנון כזה בענבר תכשיטים, המתמחה בעיצוב ובייצור טבעות בסגנונות שונים. חשוב לפנות אך ורק למומחים בתחום, כאלה שיוכלו להציע לכם מבחר של אפשרויות שמהן תוכלו לבחור. מומחים כאלה גם ישימו דגש על האיכות ודאגו לשלב בטבעות הוינטאג’ אלמנטים איכותיים שיחזיקו מעמד לאורך שנים. וכשמדובר בטבעת נישואין וינטאג’, הרי תרצו לבחור את הטוב, היפה וגם האיכותי ביותר…

צור קשר
בוא נכין את התכשיט הבא שלך
[wc_errors]