יצרני תכשיטים

יצרני תכשיטים הינם בעלי מקצוע האמונים על הכנת התכשיטים מחומרי הגלם הבסיסיים ועיצובם בצורה מרשימה. יצרני תכשיטים עובדים ללא לאות על מנת להעניק ללקוחות תכשיט מקורי ומעוצב בהתאמה אישית.

יצרני תכשיטים הם אומנים לכל דבר

תהליך ייצור התכשיטים עובד כך: ראשית כל, בוחרים את החומר ממנו יְיוּצר התכשיט (זהב לבן, צהוב וכדומה) ואת האבנים אותם ברצוננו לשבץ על גבי התכשיט. ניתן לשבץ את האבנים בכל מקום שתרצו על גבי התכשיט.

ישנם הרבה מקצועות שיש בהם מן האמנות ואחד מהם הוא יצרני תכשיטים. לא כל צורף יוכל לעצב תכשיטים בהתאמה אישית לכל דורש. יצרני תכשיטים עברו לימודים והתמחות עד שהגיעו לייצור מושלם של תכשיטים עבודת יד עם שיבוץ והלחמה, פיתוחים מיוחדים ועוד. במכללות שונות בארץ לצורפות, ישנם אנשים הלומדים ושוקדים על המקצוע. אדם שלמד סדנת תכשיטים, לא יוכל להיות מעצב מקצועי של תכשיטים. ניתן לייצר מגוון רב של תכשיטים מיוחדים למשל טבעות נישואין מיוחדות שעשויות מחומרי גלם שונים ומאבני חן שיש לבחור ולשבץ בקפידה. חומרי הגלם, כמו הזהב והאבנים, חייבים להיות איכותיים, הגימור חשוב ביותר כאשר מיצרים תכשיטים וישנם כמה בעלי מקצוע שמיוחסות להם העבודות השונות בייצור התכשיטים, כגון: יהלומנים, מלטשים, משבצים, ייצור התכשיטים עצמם. כל אלה מגיעים למכלול אחד של יצרני התכשיטים.

ייצור המוני או ייצור עצמי של תכשיטים?

ישנם כמה סוגים של ייצרני תכשיטים, חלק מהם הוא ייצור המוני, אפילו ניתן לומר שחלק גדול מהם, השאר הם מעצבי תכשיטים אשר מעצבים את התכשיטים המיוחדים בעבודת יד. רוב יוצרי התכשיטים, מעידים כי את עיקר השראתם, הם שואבים מן הטבע, שכן, חומרי הגלם הם מגיעים מן הטבע. כאן, ישנה אחריות על יצרני התכשיטים לשמר את הטבע ולהשתמש עם חומרי גלם ממוחזרים, וכך בעצם לשמור על אוצרות הטבע, כמו חיפוש זהב ואבני חן. ייצרני התכשיטים, משתמשים כמה שיותר במתכות יקרות כמו זהב וכסף שהן ממוחזרות וכך ישנה הפחתה משמעותית בהוצאה של מתכות חדשות מן האדמה.

לאחר מכן, יצרני תכשיטים מומחים מעצבים את התכשיט כיצירת אומנות של ממש. עיצוב התכשיטים מתבסס על טכניקה מתוחכמת המאפשרת להתאים לגוף התכשיט אלמנטים רבים ומגוונים. למשל אם תרצו להדק לשרשרת או לטבעת שלכם יהלומים מסוגים שונים או אבני חן מיוחדות, תוכלו לעשות זאת בקלות. יצור תכשיטים בהזמנה אישית מאפשר שילוב אלמנטים בכל גודל ובכל צורה בהתאמה לטעם האישי. ענבר תכשיטים – יוצרים לכם חלום של תכשיט!

אנו בענבר תכשיטים מעוצבים מזמינים אותך לבוא ולהתרשם ממגוון מוצרינו. בגלריית התכשיטים שלנו תוכלו למצוא קולקציות של שמונה מעצבי תכשיטים היוצרים תכשיטים מקוריים בבית המלאכה שמעל החנות תכשיטים בתל אביב ברח’ דיזנגוף. כל התכשיטים שלנו נעשים בעבודת יד עם הרבה אהבה, תוך הקפדה על איכות חומרי הגלם ורמת הגימור הגבוהה ביותר.

מגוון לקוחות מרוצים יכולים להעיד – תכשיט מושלם מתחיל בענבר תכשיטים.

נשמח לראותכם בין לקוחותינו המרוצים!

צור קשר
בוא נכין את התכשיט הבא שלך
[wc_errors]