תכשיטי יוקרה

תכשיטי יוקרה כשמם, הם תכשיטים יוקרתיים וייחודיים, אשר אהובים מאד על נשים רבות, אשר מעוניינות להשקיע הרבה במראה שלהן ובסטיילינג שלהן. ענבר תכשיטים מציעה תכשיטים יפהפיים בעיצובים ייחודיים אשר מתאימים לכל אחת.

 

מהם תכש​יטי יוקרה?

תכשיטים יוקרתיים הם תכשיטים מעוצבים, שהושקע בהם מאמץ מיוחד. תכשיט יוקרתי לרוב אינם מיורם בפס ייצור – אלו הם תכשיטים שהוכנו כפריט בודד בעיצוב אישי או במספר העתקים בודדים. תכשיטים יוקרתיים עשויים, כמובן, מן החומרים האיכותיים, היוקרתיים והיקרים ביותר, והם מעוצבים על ידי יצרני תכשיטים גדולים, אשר משקיעים מחשבה רבה ובעיקר הרבה לב והרבה מעוף. תכשיטים אלו מוסיפים יוקרה ואור למראה של כל אישה, ולכן אין פלא שנשים רבות מחפשות מקום שבו תוכלנה לרכוש טבעות יוקרה מעוצבות וייחודיות.

ישנו דבר משותף, המאפיין תכשיטים יוקרתיים, כמו למשל העובדה שהם אינם מיצרים בייצור המוני. תכשיט שהוא מעוצב בסטודיו לתכשיטים, באמצעות העיצוב שלכם והטאץ’ שלכם, לא תיראו אותו על צווארה, פרק ידה או אצבעה של אישה אחרת. מי שבאמת אוהבת להיות מיוחדת, תיגש למעצב או מעצבת תכשיטים, שיוציאו תחת ידיהם, תכשיט מעוצב להפליא שהאישה או הגבר, רק יתגאו בו. לא כל צורף, יכול לעצב תכשיטים יוקרתיים. ייצור של תכשיטים מסוג זה, חייב בידע ולימודים מיוחדים, כך שמעצבי התכשיטים, יוכלו לייצר את התכשיט הרצוי ללקוחותיהם בעיצוב יוקרתי ומיוחד מאין כמוהו. מעצבי תכשיטים, חייבים להכיר בחומרי הגלם השונים, בכדי ליצור תכשיט יוקרתי מושלם שיספק את הרצון והעיצוב של מי שיזמין אותם.

ההבדל בין תכשיטים יוקרתיים לתכשיטים הנמכרים בחנות תכשיטים

ההבדל של רכישת תכשיטי יוקרה ממעצב לבין רכישה מחנות תכשיטים, יהיה המחיר. מדובר בייצור ושקידה על תכשיט שעוצב ע”י המעצב בהתאמה מיוחדת לאופי הלקוח. מעצבים יושבים עם הלקוחות שלהם די זמן, בכדי שיבינו באיזה תכשיט יוקרה מדובר ואיזה חומרי גלם יש להשתמש, אם זהב מסוג זה או אחר, ריקועים ופיתוחים מיוחדים שיבוץ של יהלומים ועוד. כל התכשיט מיוצר בעבודת יד, מה שמקנה לו ייחודיות. מי שמבין היטב בתכשיטים, יוכל לקלוט מיד, אם מדובר בתכשיטי יוקרה הנרכשים בחנות, או שהוא יוצר באופן בלעדי בסטודיו לעיצוב תכשיטים יוקרתיים.

תכשיטי יוקרה לנשים רק מסטודיו ענבר תכשיטים

סטודיו ענבר תכשיטים מעוצבים הוקם לפני 30 שנה בקירוב, מציעה לכן מגוון רחב במיוחד של תכשיטים יוקרתיים, אשר מעוצבים באופן קפדני על ידי שמונה מעצבי תכשיטים מקצועיים, אשר נמצאים בבית המלאכה שמעל לחנות ומייצרים את התכשיטים היפהפיים המוצגים בגלריה שבחנות. כל התכשיטים של ענבר תכשיטים הם תכשיטים ייחודיים, אשר מיוצרים בעיצוב אישי ובהקפדה יתרה, והופכים את ההופעה של כל אישה המגיעה לחנות למושלמת.

מתעניינים בתכשיטים יוקרתיים? בואו עוד היום לענבר תכשיטים, ותיהנו מתכשיטים מעוצבים ומרהיבים, בגלריה הייחודית שלנו!

צור קשר
בוא נכין את התכשיט הבא שלך
[wc_errors]